TCJ5477M016R0100
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJ5477M016R0100
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 16V 470uF 700mA@100kHz ±20% - Tantalum Capacitors ROHS