TCBD226M020CRSZ0700
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCBD226M020CRSZ0700
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 70mΩ@100kHz ±20% - Tantalum Capacitors ROHS