TCBD157M006CRSZ0H00
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCBD157M006CRSZ0H00
Description
-55℃~+125℃ 150uF 40mΩ@100kHz 6.3V ±20% - Tantalum Capacitors