TBJE686K025CRSB0824
MFR.Part #
TBJE686K025CRSB0824
JLCPCB Part #
C7399965
Description
-55℃~+125℃ 17uA 200mΩ 25V 68uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors