TBJE686K020LWLB0700
MFR.Part #
TBJE686K020LWLB0700
JLCPCB Part #
C6332118
Description
-55℃~+125℃ 13.6uA 150mΩ 20V 68uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS