TBJE477M010LRSZ0700
MFR.Part #
TBJE477M010LRSZ0700
JLCPCB Part #
C7120677
Description
-55℃~+125℃ 10V 470uF 47uA 50mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS