TBJE477M010LRSB0923
MFR.Part #
TBJE477M010LRSB0923
JLCPCB Part #
C5956187
Description
-55℃~+125℃ 10V 470uF 47uA 50mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS