TBJE477M010LRSB0823
MFR.Part #
TBJE477M010LRSB0823
JLCPCB Part #
C7399948
Description
-55℃~+125℃ 10V 470uF 47uA 50mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors