TBJE477M010CRSC0000
MFR.Part #
TBJE477M010CRSC0000
JLCPCB Part #
C7399942
Description
-55℃~+125℃ 10V 470uF 47uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors