TBJE477M006LBSB0023
MFR.Part #
TBJE477M006LBSB0023
JLCPCB Part #
C6332099
Description
-55℃~+125℃ 28.2uA 470uF 50mΩ 6V ±20% 2917 Tantalum Capacitors