TBJE477M006LBLC0024
MFR.Part #
TBJE477M006LBLC0024
JLCPCB Part #
C7399938
Description
-55℃~+125℃ 28.2uA 470uF 50mΩ 6V ±20% 2917 Tantalum Capacitors