TBJE477K010LRSB0000
MFR.Part #
TBJE477K010LRSB0000
JLCPCB Part #
C7399935
Description
-55℃~+125℃ 10V 470uF 47uA 50mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors