TBJE477K010LBSZ0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJE477K010LBSZ0000
JLCPCB Part #
C6332093
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 470uF 47uA 50mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors