TBJE477K010CBLB0H00
MFR.Part #
TBJE477K010CBLB0H00
JLCPCB Part #
C5797002
Description
-55℃~+125℃ 10V 470uF 47uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors