TBJE476M035LWSZ0800
MFR.Part #
TBJE476M035LWSZ0800
JLCPCB Part #
C7399926
Description
-55℃~+125℃ 16.5uA 200mΩ 35V 47uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors