TBJE476M035CRSB0023
MFR.Part #
TBJE476M035CRSB0023
JLCPCB Part #
C6551527
Description
-55℃~+125℃ 16.5uA 250mΩ 35V 47uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors