TBJE476K025LBSZ0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJE476K025LBSZ0000
JLCPCB Part #
C7120640
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 11.8uA 25V 47uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors