TBJE337M010LBLB0024
MFR.Part #
TBJE337M010LBLB0024
JLCPCB Part #
C7120631
Description
-55℃~+125℃ 10V 330uF 33uA 60mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors