TBJE337K010LBSC0845
MFR.Part #
TBJE337K010LBSC0845
JLCPCB Part #
C6279553
Description
-55℃~+125℃ 10V 330uF 33uA 60mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors