TBJE337K010LBLC0845
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJE337K010LBLC0845
JLCPCB Part #
C5796969
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 330uF 33uA 60mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors