TBJE337K010LBLB0000
MFR.Part #
TBJE337K010LBLB0000
JLCPCB Part #
C5796967
Description
-55℃~+125℃ 10V 330uF 33uA 60mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors