TBJE337K010JBLB0745
MFR.Part #
TBJE337K010JBLB0745
JLCPCB Part #
C6279544
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 10V 25uA 330uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS