TBJE337K006CRSB0000
MFR.Part #
TBJE337K006CRSB0000
JLCPCB Part #
C6279536
Description
-55℃~+125℃ 19.8uA 330uF 6V 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors