TBJE336M035LBSC0823
MFR.Part #
TBJE336M035LBSC0823
JLCPCB Part #
C5980963
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 11.6uA 33uF 35V ±20% 2917 Tantalum Capacitors