TBJE336M025CRSB0000
MFR.Part #
TBJE336M025CRSB0000
JLCPCB Part #
C7067548
Description
-55℃~+125℃ 25V 33uF 8.25uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors