TBJE336K035LRSZ0700
MFR.Part #
TBJE336K035LRSZ0700
JLCPCB Part #
C6551482
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 11.6uA 33uF 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS