TBJE336K035JRSZ0H23
MFR.Part #
TBJE336K035JRSZ0H23
JLCPCB Part #
C5796939
Description
-55℃~+125℃ 250mΩ 33uF 35V 8.7uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors