TBJE336K025LWSB0000
MFR.Part #
TBJE336K025LWSB0000
JLCPCB Part #
C6332046
Description
-55℃~+125℃ 25V 300mΩ 33uF 8.25uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors