TBJE336K025LRSB0045
MFR.Part #
TBJE336K025LRSB0045
JLCPCB Part #
C7120595
Description
-55℃~+125℃ 25V 300mΩ 33uF 8.25uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors