TBJE336K025LBLB0800
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJE336K025LBLB0800
JLCPCB Part #
C6879555
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 25V 300mΩ 33uF 8.25uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors