TBJE227K010LRLB0800
MFR.Part #
TBJE227K010LRLB0800
JLCPCB Part #
C5796923
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 10V 220uF 22uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors