TBJE227K010LRLB0000
MFR.Part #
TBJE227K010LRLB0000
JLCPCB Part #
C7120581
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 10V 220uF 22uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors