TBJE227K010LBSB0023
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJE227K010LBSB0023
JLCPCB Part #
C1656995
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 10V 220uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors