TBJE226M035LRLC0024
MFR.Part #
TBJE226M035LRLC0024
JLCPCB Part #
C7067490
Description
-55℃~+125℃ 22uF 300mΩ 35V 7.7uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors