TBJE226K035LRSB0045
MFR.Part #
TBJE226K035LRSB0045
JLCPCB Part #
C7399840
Description
-55℃~+125℃ 22uF 300mΩ 35V 7.7uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors