TBJE226K035LRLB0700
MFR.Part #
TBJE226K035LRLB0700
JLCPCB Part #
C5796907
Description
-55℃~+125℃ 22uF 300mΩ 35V 7.7uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS