TBJE226K035CRSB0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJE226K035CRSB0000
JLCPCB Part #
C5980923
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 35V 7.7uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors