TBJE157K016JRSZ0800
MFR.Part #
TBJE157K016JRSZ0800
JLCPCB Part #
C6279492
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ 150uF 16V 16uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors