TBJE156K050LRSB0024
MFR.Part #
TBJE156K050LRSB0024
JLCPCB Part #
C5796895
Description
-55℃~+125℃ 15uF 250mΩ 50V 7.5uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors