TBJE156K050LBLB0H24
MFR.Part #
TBJE156K050LBLB0H24
JLCPCB Part #
C6279484
Description
-55℃~+125℃ 15uF 250mΩ 50V 7.5uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors