TBJE107K020JRLC0045
MFR.Part #
TBJE107K020JRLC0045
JLCPCB Part #
C6551417
Description
-55℃~+125℃ 100uF 150mΩ 15uA 20V ±10% 2917 Tantalum Capacitors