TBJE107K016CRSZ0000
MFR.Part #
TBJE107K016CRSZ0000
JLCPCB Part #
C5796881
Description
-55℃~+125℃ 100uF 16V 16uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors