TBJE107K016CBLC0845
MFR.Part #
TBJE107K016CBLC0845
JLCPCB Part #
C7120538
Description
-55℃~+125℃ 100uF 16V 16uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors