TBJE107K016CBLC0024
MFR.Part #
TBJE107K016CBLC0024
JLCPCB Part #
C5956052
Description
-55℃~+125℃ 100uF 16V 16uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors