TBJE106M050LRSB0800
MFR.Part #
TBJE106M050LRSB0800
JLCPCB Part #
C6331998
Description
-55℃~+125℃ 10uF 400mΩ 50V 5uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors