TBJE106K050JRSB0045
MFR.Part #
TBJE106K050JRSB0045
JLCPCB Part #
C7067441
Description
-55℃~+125℃ 10uF 3.8uA 300mΩ 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors