TBJE106K050CRSB0800
MFR.Part #
TBJE106K050CRSB0800
JLCPCB Part #
C6279471
Description
-55℃~+125℃ 10uF 500mΩ 50V 5uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors