TBJE106K050CBSB0000
MFR.Part #
TBJE106K050CBSB0000
JLCPCB Part #
C5796872
Description
-55℃~+125℃ 10uF 500mΩ 50V 5uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors