TBJE106K035LRSZ0724
MFR.Part #
TBJE106K035LRSZ0724
JLCPCB Part #
C6331988
Description
-55℃~+125℃ 10uF 200mΩ 3.5uA 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS