TBJD686M016CRSB0024
MFR.Part #
TBJD686M016CRSB0024
JLCPCB Part #
C7120528
Description
-55℃~+125℃ 10.9uA 16V 68uF 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors